Głosowanie zakończone
Plebiscyt: MISTRZOWIE SMAKU
Wybieramy Mistrza Słodkości Roku
Głosowanie będzie trwać do środy, 11 października 2023 r. do godz. 20:00. Informacji udziela Agnieszka Grzelka - tel. 502499776, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: agnieszka.grzelka@polskapress.pl
-
Paulina Stajszczak
Podniebne, Bielice
208głosów -
Malwina Zbrzyzna
Domowa cukiernia, Dąbrówno
192głosy -
Monika Przyborowska
Cukiernia Śnieżka, Olsztyn
102głosy -
Bartłomiej Piszczak
Tortowy Kącik, Biała Piska
55głosów -
Adela Przyborowska
Cukiernia Śnieżka, Olsztyn
46głosów -
Daria Dybich
Wypieki Darenki, Rumienica
35głosów -
Kamila Smoczyńska
Molto Bene, Elbląg
17głosów -
Sylwia Borkowska
Słodko słodkie ciacho, Bogusze
13głosów -
Małgorzata Dubicka
Babka i ciacho Pracownia, Olsztyn
10głosów -
Monika Gajewska
Sernik Piernik, Olsztyn
7głosów -
Paulina Zyzik
Czekoladą Polane, Orzysz
7głosów -
Monika Drzewiecka
Torty Moni, Nowakowo
1głos -
Adam Kajetanowicz
Cukiernia U Adama, Giżycko
— -
Agnieszka Markiewicz
Słodkości Agnieszki, Olsztynek
— -
Aleksandra Maciejak
Torty Robione Nocą, Elbląg
— -
Alicja Derdoń
Kawiarnia Moja Stare Miasto, Olsztyn
— -
Alicja Malinowska
Alicja w Krainie Tortów - Torty i Słodkie Stoły, Pisz
— -
Anna Czarnecka
Czeko Ania - ciasta i torty na zamówienie, Nowe Miasto Lubawskie
— -
Anna Galanek
Zakątek TortowAnia, Morąg
— -
Anna Matys
Słodkie Kreacje Ani Matys, Klebark Mały
— -
Danuta Jaczyńska
Baba Jaga Torty Danuta Jaczyńska, Olsztyn
— -
Danuta Jurczyńska
Baba Jaga Torty, Olsztyn
— -
Daria Skrzecz
Cake Princess Pracownia Tortów Artystycznych, Bartoszyce
— -
Domenico De Palma
Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco, Olsztyn
— -
Dominika Sujkowska
Daglezjowy Dwór, Sąsieczno
— -
Elżbieta Sobotka
Cukiernia E. Sobotka, Ostróda
— -
Emilia Ogrodowczyk-Wiosna
Emmy Sweet Cakes - Pracownia Tortów Artystycznych, Gródki
— -
Ewa Rybicka
Cukiernia E. Sobotka, Ostróda
— -
Izabela Czumaj
Babka z Tortem-pracownia wypieków artystycznych, Kętrzyn
— -
Joanna Chmarycz
Nie-Leniwa Pracownia Cukiernicza, Olsztyn
— -
Joanna Jarus
Słodkości Agnieszki, Olsztynek
— -
Joanna Telechowska
Słodko U Asi, Lipowa Góra Wschodnia
— -
Joanna Zimnica
Malinowy Sen, Barczewo
— -
Julia Andrzejewska
Słodka Cecha, Olsztyn
— -
Katarzyna Jóźwiak
Tortownia Ełcka, Ełk
— -
Katarzyna Kiwer-Janowska
Pracownia Tortów Słodka Fantazja, Mikołajki
— -
Katarzyna Maciorowska
Kuchenka Pisana Nocą, Ełk
— -
Katarzyna Wdowiak
Pychotka Kasi, Orneta
— -
Łukasz Kisielewski
Amarena kawiarnia, Elbląg
— -
Magdalena Lichowska-Skowrońska
Słodkości Agnieszki, Olsztynek
— -
Magdalena Trzuskowska
Tortownica, Działdowo
— -
Małgorzata Radzaj
Torttowniaa Małgosi, Gołdap
— -
Marcin Łożyński
Cukiernia E. Sobotka, Ostróda
— -
Marlena Doroś
Bajkowe torty, Elbląg
— -
Natalia Kisielewska
Amarena kawiarnia, Elbląg
— -
Olga Galarska
Mono - Pracownia cukiernicza, Działdowo
— -
Justyna Śpiewak
Domowe Torty Justyny, Kętrzyn
— -
Damian Gudan
Złoty Klucz, Olsztyn
— -
Karolina Kowalska
Hobbystyczna Cukierenka, Nidzica
— -
Ewa Gutowska
Tortove Love, Biskupiec
—