Głosowanie zakończone
Plebiscyt: HIPOKRATES 2023
Wybieramy Fizjoterapeutę Roku
Głosowanie będzie trwać do wtorku, 31 października 2023 r. do godz. 20:00. Informacji udziela Agnieszka Grzelka - tel. 502499776, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: agnieszka.grzelka@polskapress.pl
-
Marzena Zielińska
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, Olsztyn
557głosów -
mgr Jolanta Majchrzak
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, Olsztyn
450głosów -
mgr Katarzyna Raczkowska
Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie, Olsztyn
309głosów -
Agnieszka Magrowska
Szpital Psychiatryczny we Fromborku, Frombork
294głosy -
Michał Lisowski
Holis Clinic Centrum Fizjoterapii i Osteopatii, Elbląg
277głosów -
Mateusz Worobel
MedBox 3.0 Klinika Zdrowia i Ruchu, Olsztyn
231głosów -
Danuta Krzywda
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. dra Stanisława Popowskiego w Olsztynie, Olsztyn
68głosów -
Diana Smolińska
Centrum Rehabilitacji i Wsparcia w Olsztynie, Olsztyn
67głosów -
Joachim Dutkiewicz
Rehabilitacja Dutkiewicz, Rożental
35głosów -
Paulina Lewandowska
Fizjoterapia, Dźwierzuty
35głosów -
mgr Ewelina Muraszko
Reha-Medico Ewelina Muraszko, Olsztyn
28głosów -
Robert Golakowski
Instytut Neurorehabilitacji Animus, Olsztyn
24głosy -
Katarzyna Barbarowicz
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu, Elbląg
23głosy -
Konrad Piwko
Villa Zdrowia, Ełk
17głosów -
Małgorzata Kościukiewicz
Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce, Olsztynek
15głosów -
Iwona Kleszczewska
Projekt Zdrowie, Giżycko
14głosów -
Barbara Płotkowska
PZOZ, Grodziczno
10głosów -
Agnieszka Ziółkowska
Centrum Rehabilitacji i Wsparcia, Olsztyn
9głosów -
Patryk Klimko
Zespół Opieki Zdrowotnej w Reszlu, Reszel
8głosów -
Jadwiga Choruży
Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Bartoszycach, Bartoszyce
7głosów -
mgr Alina Panasewicz
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie, Olsztyn
7głosów -
Tomasz Makowski
Tomasz Makowski - rehabilitacja dziecięca, Olsztyn
6głosów -
Michał Skorupa
SPORT SPA - Centrum Odnowy Biologicznej, Elbląg
5głosów -
Adam Kuna
Fizjoterapia Adam Kuna, Pisz
4głosy -
Jakub Buraczewski
Osteo - Med Jakub Buraczewski, Bartoszyce
2głosy -
Rafał Baranowski
Osteo Atelier Rafał Baranowski Gabinet terapii manualnej i osteopatii, Morąg
2głosy -
Bogdan Wiktorski
Indywidualna praktyka fizjoterapeutyczna, Elbląg
1głos -
Emilia Fabisiak
Sztuka Fizjoterapii Fabisiak i Specjaliści, Olsztyn
1głos -
Izabela Bendyk
Actireh Usługi Fizjoterapeutyczne Izabela Bendyk, Olsztyn
1głos -
Magdalena Hryszan
Ośrodek Rehabilitacji Dziennej - ZOZ, Lidzbark Warmiński
1głos -
mgr Marcin Raksimowicz
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie, Olsztyn
1głos -
Rafał Chmaj
Fizjo Rafał Chmaj, Nidzica
1głos -
Tomasz Kurkowski
Gabinet Ortopedyczno-Urazowy, Ełk
1głos -
Agnieszka Góralska
Fizjoterapia, Pisz
— -
Aleksandra Ejsmont-Piotrowska
Centrum Rehabilitacji i Wsparcia, Olsztyn
— -
Barbara Szczurewska
SPZOZ w Działdowie, Działdowo
— -
Dariusz Ryźlewicz
Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza, Biskupiec
— -
Dominik Sitarski
Fizjostacja Dominik Sitarski, Olsztyn
— -
Elżbieta Serniak
Fizjopasja.pl, Elbląg
— -
Ewa Gapińska
Usługi rehabilitacyjne ZDROWIE, Grodziczno
— -
Ewa Kapłun
Gminne Centrum Zdrowia Zespół Publicznych ZOZ, Olsztynek
— -
Grażyna Kimber
Dzienna rehabilitacja, Lidzbark Warmiński
— -
Iwona Ciżmańska
NZOZ Eskulap, Działdowo
— -
Jacek Szymański
Samodzielny Publiczny Gminny ZOZ w Rybnie, Rybno
— -
Janusz Rudak
FIZJOART, Ostróda
— -
Joanna Hanowska
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. dra Stanisława Popowskiego w Olsztynie, Olsztyn
— -
Joanna Pydynkowska
OREW - PSONI Koło w Działdowie, Działdowo
— -
Kacper Stepokura
Centrum Rehabilitacji i poprawy sprawności, Szczytno
— -
Kamil Iwańczyk
Fizjoterapeuta, Olsztyn
— -
Kamila Michal-Małyszko
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. dra Stanisława Popowskiego w Olsztynie, Olsztyn
— -
Karol Tarkowian
Artro-Klinika Bieniecki, Olsztyn
— -
Karolina Zachłowska
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. dra Stanisława Popowskiego w Olsztynie, Olsztyn
— -
Krzysztof Mówiński
Warminski Hotel & Conference, Olsztyn
— -
Łukasz Miller
Usługi Rehabilitacyjne Łukasz Miller, Elbląg
— -
Łukasz Pyrzak
Mechanika ciała - Łukasz Pyrzak, Reszel
— -
Maciej Lasocki
FizjoCenter, Olsztyn
— -
Maja Domań
Spine Kompleksowa Fizjoterapia, Olsztyn
— -
Małgorzata Ostolska
SPZOZ w Działdowie, Działdowo
— -
Małgorzata Romanowska
Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego, Oddział fizjoterapii, Iława
— -
Małgorzata Skolimowska
Pro-Medica, Ełk
— -
Marcin Woźniak
Centrum Medyczne Woźniak, Olsztyn
— -
Maria Krakowiak
Centrum Postawy Ciała, Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci, Olsztyn, Ameryka
— -
Marta Piedziewicz
Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie, Olsztyn
— -
Mateusz Jezuit
Gabinet Masażu i Rehabilitacji Mateusz Jezuit, Mrągowo
— -
mgr Adam Więcławski
1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie Filia w Ełku, Ełk
— -
mgr Agnieszka Adamowicz
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie, Olsztyn
— -
mgr Agnieszka Wilkaniec
Gminne Centrum Zdrowia Zespół Publicznych ZOZ, Olsztynek
— -
mgr Ewa Grabowska
1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie Filia w Ełku, Ełk
— -
mgr Hanna Pawlikowska
Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza, Biskupiec
— -
mgr Katarzyna Jabłonowska-Kopeć
Gminne Centrum Zdrowia Zespół Publicznych ZOZ, Olsztynek
— -
mgr Lidia Sokolińska
RehMobi-S, Ostróda
— -
mgr Wojciech Pstrągowski
SPZOZ w Działdowie, Działdowo
— -
Michał Nowociński
Rehabilitacja Michał Nowociński, Szczytno
— -
Mirosław Gozdan
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie, Olsztyn
— -
Monika Cybulska
Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica, Centrum Reumatologiczne, Elbląg
— -
Monika Nowik
Szpital Powiatowy w Kętrzynie, Kętrzyn
— -
Natalia Gubicka
1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie Filia w Ełku, Ełk
— -
Patrycja Tarasiewicz
Szpital Powiatowy w Piszu, Pisz
— -
Paulina Kurant
Gabinet Fizjoterapii Kostka, Mrągowo
— -
Paweł Płodzik
ZOZ MSWiA w WMCO w Olsztynie, Olsztyn
— -
Paweł Waszkiewicz
Bobath Odnova, Braniewo
— -
Piotr Krajewski
Poradnia Rodzinna Pro Familia, Reszel
— -
Radosław Elminowski
Accessmedica Centrum Rehabilitacji, Olsztyn
— -
Rafał Kuźniewski
Centrum Medyczne Anima, Olsztyn
— -
Sylwia Konopka
Samodzielny Publiczny Ośrodek Rehabilitacyjno - Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży w Elblągu, Elbląg
— -
Wojciech Mikulski
Spine Kompleksowa Fizjoterapia, Olsztyn
— -
Zbyszek Bolesławicz
Usługi Fizjoterapeutyczne Zbigniew Bolesławicz, Giżycko
— -
Agnieszka Potratz
Centrum Wspierania Rozwoju MOTYL, Morąg
— -
Anna Czartoryska
SPZOZ Szpital Powiatowy w Piszu, Pisz
— -
Edyta Jurak
Gminne Centrum Zdrowia, Olsztynek
— -
Dariusz Ostrowski
Fizjo-Terapia, Olsztyn
— -
Patrycja Sznaza
Gabinet Fizjoterapii, Elbląg
— -
Sebastian Niżnik
Wojewódzki Szpital Zespolony, Elbląg
— -
Patrycja Kozicka
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy, Olsztyn
—